עדשות משרדיות

עדשות משרדיות אידיאליות בעבור מרכיבי משקפי מולטיפוקל הדורשים איכות ראיה ונוחות ארגונומית אשר משתמשים במחשב או קוראים מספר שעות ביום.

Office protect.jpg

ארגו | ERGO

עדשות הדגל בשוק העדשות המשרדיות.מותאמות אישית למרשם, למסגרת, לנוחות הראייתית ולתנוחות הגוף והראש בזמן קריאה ועבודה במחשב.

העדשה המשרדית בעלת חומר הגלם המגן מפני נזקי האור הכחול!

בעולמנו המודרני, בו זמן העבודה והפעילות בשעות הפנאי מול המחשב הולכים וגדלים ומתוך ההכרה בנזק העצום אשר נגרם מן האור הכחול המוגבר, פותחו העדשות המשרדיות אשר מרחיבות את שדה הראיה הנדרש לעבודה משרדית, מותאמות ארגונומית לתנוחת הגוף הטבעית ומגינות על בריאות עינינו ושומרות על איכות הראיה באופן מיטבי.

אופיס פרוטקט | Office protect

העדשה המשרדית בעלת חומר הגלם המגן מפני נזקי האור הכחול! בעולמנו המודרני, בו זמן העבודה והפעילות בשעות הפנאי מול המחשב הולכים וגדלים ומתוך ההכרה בנזק העצום אשר נגרם מן האור הכחול המוגבר, פותחו העדשות המשרדיות אשר מרחיבות את שדה הראיה הנדרש לעבודה משרדית, מותאמות ארגונומית לתנוחת הגוף הטבעית ומגינות על בריאות עינינו ושומרות על איכות הראיה באופן מיטבי.

עדשות המבוססות על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר למתן איכות ראיה ונוחות ארגונומית בזמן עבודה משרדית מרובה. 

Mono pic.jpg

מונו 2 |  MONO 2

עדשה חד מוקדית אספרית, אסטטית וקלה במיוחד המאפשרת ראיה חדה וטבעית בהשוואה לכל עדשה קונבנציונלית בכל משטח העדשה.
מתבססת על עקרונות ה- EyeLT וה- Retina – Focus אשר בזכותן מתקבלת עדשה המעוצבת ומלוטשת על פי תנועות העיניים ובעלת התאמה דו-עינית מושלמת בין התמונות המתקבלות על רשתיות העיניים. 

מונו פלוס 2 |  MONO PLUS 2

תחושה של עדשה חד מוקדית עם תוספת של 0.5D / 0.8D, מקלה על פעולת האקומודציה ועל מאמץ העיניים, משפרת את איכות הראיה ומסייעת במניעת עייפות המערכת הראייתית.

פרואקטיב | PROACTIVE

עדשה חד מוקדית עם תוספת לתמיכה אקומודטיבית והקלה על מאמץ העיניים. מסכי מחשב ומכשירים סלולאריים נהפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. בשל מרחק הקריאה הקצר והתדירות הגבוהה בשינויי כיווני המבט, הדרישה מהעיניים לתפקוד יעיל מאוד גבוהה.
לכן, יותר ויותר אנשים מתלוננים על עייפות ותשישות העיניים, תחושת צריבה עינית, חוסר ריכוז וכאבי ראש, בעיקר בזמן עבודה מרובה מול המחשב.